krzesła zilco, fotele zilco, fotele mary zilco, sklepy zilco, sprzedaż zilco, ceny zilco, dystrybutor zilco, wieszaki zerrero, lustra zerrero, meble raphaelzerrero, sklepy zerrero, ranmeble dystrybutorAby ść dalej wybierz interesującą Cię markę.

 

OFERTA MEBLI DLA SALONÓW MEBLOWYCH, PROJEKTANTÓW WNĘTRZ- POSZUKUJEMY DYSTRYBUTORÓW NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
HOME | LINIA NEW GENARATION | LINIA DESIGN | LINIA COMFORT | PERFUMY ZILCO | WSPÓŁPRACA | KONTAKT  
Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą krzeseł oraz dodatków do wnetrz firmy Zilco. Oferta produktów Zilco składa się z 4 kolekcjii
PERFUMY DO WNĘTRZ - 100% NATURALNE ZAPACHY, Poj. 110 ml

ZILCO COMFORT DESIGN

     

AROMATERAPIA W TWOIM DOMU.
Po raz pierwszy będziesz w stanie połączyć przyjemność wygodnego i bezpiecznego siedzenia z korzyściami jednej z najstarszych terapii na dobre samopoczucie. Jest to możliwe dzięki uwalnianiu się w powietrzu przyjemnych i w pełni naturalnych zapachów za każdym razem kiedy usiądziesz. Relaksujące i stymulujące efekty aromaterapii pomagają pokonać depresję i poprawić jakość życia każdego dnia. Wszystko czego potrzebujesz to usiąść. Proszę! Czuj się wygodnie!

Nowa kolekcja krzeseł z flagowym modelem Mary

Yellow Citron - Wybrzeże cytrusowych drzew przepojone słońcem.

Cytron (Citrus medica) prawdopodobnie pochodzi z Indii i Birmy. Występuje w postaci krzaków lub drzew o wysokości do 8 metrów, z ciernistymi gałęziami o nieregularnej posturze. Jego karbowane, wyrastające czerwonawe liście zmieniają potem kolor na ciemno zielony. Kwiaty są duże, kiedy w pączkach- czerwono-fioletowe, a kiedy kwitną ich wewnętrzna część jest biała a zewnętrzna pokryta fioletem.

Owoce są duże podłużne lub owalne z pomarszczoną lub gładką powierzchnią o grubej skórce i miąższem podzielonym na 5-12 segmentów z wieloma pestkami.

Kandyzowane owoce i olejki eteryczne otrzymywane są ze skórki owocu. Jego sok używa się do przygotowania napojów oraz do przygotowywania naparów leczniczych.

 

Buron Rose - Stylowa elegancja królowej zapachów.

Miejscem pochodzenia Burbońskich Róż jest najprawdopodobniej jedna z wysp na Oceanie Indyjskim, kiedyś nazwana Burbon (połowa XIX wieku), dzisiaj znana jako Reunion.

Roślina jest wynikiem naturalnej krzyżówki gatunków damasceńskiej i chińskiej róży. Oba gatunki mają silną i wyśmienitą woń, piękne, zdrowe liście a ich kwiaty uzyskują nawet lepszy kształt jesienią. Pierwsze róże burbońskie były roślinami pnącymi z jednym okresem kwitnienia. Powstałe później szczepy przekształciły się w średniej wielkości krzaki kwitnące przez całe lato.

Lilac Wisteria - Uwodzicielska mikstura fioletowych woni

(opis z ulotki) Doskonała mieszanka zapachowa niebieskich i fioletowych kwiatów dająca urzekająco uwodzicielski efekt.

Wisteria pochodzi z Dalekiego Wschodu-y Chin i Japonia- i należy do rodziny Bobowatych (Papilionaceae) . Jest to gatunek powstały z 10 rodzajów zwykłych i pnących krzewów . Jedną z wyróżniających wisterię cechą jest jej pień, który rozplata się od podstawy i wijące pędy. Kwiaty jasno niebiesko-fioletowe z intensywnym przyjemnym zapachem.

 

Black Anise - Świeże nuty anyżu z ciepło pachnącą wanilią lukrecji.

Znany jako Pimpinella Anisum, Anyż jest rośliną o właściwościach terapeutycznych z rodziny selerowatych. Od wieków używany jako aromat oraz zioło lecznicze.
Do uzyskania aromatu używa się gładkie, kuliste, zółtawo-zielone owoce anyżu, zawierające substancje oleiste.
Anyż jest jedną z najstarszych przypraw, używany w kuchniach całego świata.
W zakonach bardzo często używany do produkcji likierów, chociaż receptury pierwotnie pochodziły z Egiptu i Babilonu.

 

 

PH RAN Jerzy Miazga, ul. Lubelska 8, 23-400 Biłgoraj, NIP: 918-129-57-41, Konto bankowe: 20 1090 1665 0000 0001 1324 6481, Mobile: +48 604 553 104, e-mail oferta@ranmeble.pl, www.ranmeble.pl

PH RAN J. Miazga 1990 - 2012 (TM)